Peugeot Vyzkoušené Vozy

Vyberte si z programu Peugeot Vyzkoušené Vozy, které obsahují 7 výhod k vaší plné spokojenosti

Značka Peugeot Vyzkoušené Vozy vznikla jako reakce na netransparentní a nevyvážený trh s ojetými automobily v České Republice. Tento program na prodej certifikovaných ojetých vozů má v rámci značky Peugeot dlouholetou historii hlavně v zemích Západní Evropy.

Peugeot Vyzkoušené Vozy nabízi zákazníkům kvalitní ojetá vozidla. Je všeobecně známo, že kvalitních ojetých vozidel je na našem malém českém trhu velice málo a proto se společnost P Automobil Import s.r.o., která je oficiálním importérem vozidel značky Peugeot rozhodla tato vozidla dovážet ze zemí Západní Evropy a následně je distribuovat do koncesionářské sítě prodejců Peugeot.

Jedná se převážně o referentská vozidla a vozidla z krátkodobých pronájmů zejména z Francie, Španělska, Belgie, Itálie a Německa. Všechna tato vozidla jsou v dané zemi servisována v autorizované síti Peugeot a při dovozu do České Republiky prochází důkladnou kontrolou.

Každé vozidlo, které je prodáno pod tímto programem musí mít záruku platnou minimálně 12 měsíců od data prodeje. Nejedná se o povinnou záruku, která vychází ze zákona (motor, převodovka, skryté vady apod), kterou musí nabízet každý, kdo prodává ojetiny, ale zde se jedná o záruku plnohodnotnou spojenou navíc s asistenční službou platnou po celé Evropě. Na přání zákazníka může být záruka prodloužena až na 24 měsíců.

Bližší informace poskytne p. Ondřej Husák,
tel.: 244 118 834,
mobil: 725 186 928,
e-mail: ondrej.husak@p-automobil-import.cz

Peugeot Vyzkoušené Vozy Peugeot Vyzkoušené Vozy